Değirmenburnu Piknik Alanı Banner 02

Değirmenburnu Piknik Alanı

Yaklaşık yüz dönüm alan üzerine kurulu ve ortalama dört bin kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan Değirmenburnu Piknik Alanı içerisinde, piknik masaları, büfe, mini market, restaurant, kafeterya, plaj, kiralık mangal, kiralık semaver,  çocuk oyun parkı, çardak ve yağmur barınakları bulunmaktadır. Değirmenburnu Tabiat Parkı’nda planladığınız bir organizasyonu dilediğiniz gibi düzenleyebilir, sevdiklerinizle beraber unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

Piknik alanına giriş 12 TL’dir.

Değirmenburnu Piknik Alanı Banner 02

Değirmenburnu Piknik Alanı

Yaklaşık yüz dönüm alan üzerine kurulu ve ortalama dört bin kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan Değirmenburnu Piknik alanı içerisinde, piknik masaları, büfe, mini market, restaurant, kafeterya, plaj, kiralık mangal, kiralık semaver,  çocuk oyun parkı, halı saha, çardak ve yağmur barınakları bulunmaktadır. Değirmenburnu Tabiat Parkı’nda planladığınız bir organizasyonu dilediğiniz gibi düzenleyebilir, sevdiklerinizle beraber unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

Piknik alanına giriş ücreti 12₺’dir.

Piknik Alanına Ulaşım

Heybeliada’ya Avcılar, Kabataş, Kadıköy, Bostancı, Maltepe ve Kartal’dan vapur, deniz otobüsü veya motor ile ulaşım sağlanır. Heybeliada iskelesine indikten sonra, sağa 5-10 dakika yürüyüş mesafesi ile Değirmenburnu piknik alanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca elektrikli araçları kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Değirmenburnu Piknik Alanı Banner 01

Piknik Alanına Ulaşım

Heybeliada’ya Avcılar, Kabataş, Kadıköy, Bostancı, Maltepe ve Kartaldan vapur, deniz otobüsü veya motor ile ulaşım sağlanır. Heybeliada iskelesine indikten sonra, sağa 5-10 dakika yürüyüş mesafesi ile Değirmenburnu piknik alanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca elektrikli araçları kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Değirmenburnu Piknik Alanı Banner 01

Piknik Alanımızdan Kareler

Siz değerli misafirlerimizi İstanbul’un tüm gürültüsünden uzak, yemyeşil bir doğanın içerisinde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Heybeliada Değirmenburnu Tabiat Parkı’nın eşsiz manzaralarından bazılarını aşağıda sizlere sunmak istedik. Bir an önce rezervasyonunuzu yaptırın ve bu huzurlu doğanın tadını çıkarmaya başlayın.