Heybeliada iskeleden indikten sonra sağ tarafa doğru 5 – 10 dakika yürüyerek ya da elektrikli araçlar ile tabiat parkımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Tabiat parkımızın içinde Restaurantımız, Plajımız ve Piknik alanlarımız bulunmaktadır. Tabiat parkımızın girişleri ücretsiz olup plaj ve piknik alanlarımızın kullanımı ücrete tabidir.

Değirmenburnu plajımıza hafta içi (motorla ulaşım) 350TL (direk geliş) 300TL ,hafta sonu ve resmi tatil günleri (motorla ulaşım) 400TL (direk geliş) 350TL’dir. ücret ödeyerek girebilirsiniz. Plajımızda 6 yaşına kadar olan çocuklarınızdan ücret alınmamaktadır. 6 – 12 yaş arasındaki çocuklarınız %50 indirim ile plajımıza giriş yapabilirler.

Plaj giriş ücretlerimize şemsiye, şezlong, duş, kabin kullanımları dahildir. Ayrıca plaj misafirlerimiz piknik alanlarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Değirmenburnu piknik alanlarımıza 35 TL ücret ödeyerek girebilirsiniz.

Değirmenburnu Piknik alanlarımızın girişleri çocuklar içinde 35 TL ücrete tabidir.

Hem piknik alanımıza hem de plajımıza dışarıdan yiyecek içecek getirilmesi serbesttir. Restaurant bölümümüzde ise yiyecek ve içecek ile içeri girilmesi yasaktır.

Küçük boy ayaklı mangal kiralama ücretimiz 150 TL‘dir. Mangal kömürü (1 Torba), ızgara ve tutuşturmalık ile yanmaya hazır halde kiraya verilmektedir. Büyük boy ayaklı mangal kiralama ücretimiz 250 TL‘dir. Mangal kömürü (2 Torba), ızgara ve tutuşturmalık ile yanmaya hazır halde kiraya verilmektedir.

Semaver kiralama ücretimiz 300 TL‘dir. Semaver yakılmış vaziyette ve çay demlenmiş durumda şeker ve karton bardakla içilmeye hazır halde kiraya verilmektedir.

Hamak ve bisiklet kiralama hizmetimiz bulunmamaktadır.

Elbette. Piknik alanımızda bulunan çardaklar sizin tarafınızdan süslenebilir ve kutlama yapmaya hazır hale getirilebilir.

Tabiat parkımızın içinde restaurant bölümümüzde ya da piknik alanlarımızda masalarınızı süsleyerek harika bir manzara karşısında romantik bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Evet, düzenleyebilirsiniz. Tabiat parkımız yaklaşık 100 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Piknik alanlarımızdan biri 4000 kişi kapasitelidir. Bu nedenle 4000 kişiye kadar olan organizasyonlarınızı rahatça düzenleyebilirsiniz. Organizasyon hizmetleri için hazırladığımız https://www.degirmenburnu.org/ web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Restaurantımızın güncel menüsüne online olarak buradan ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgiler değişkenlik gösterdiği için yayından kaldırılmıştır. Güncel fiyat bilgisine ulaşmak istemeniz durumunda instagramdan DM gönderebilir  ya da 0216 351 98 95 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

İki kişilik serpme kahvaltı ücretimiz 1100 TL’dir. Kahvaltı tabağı almak isterseniz 425 TL ücret ödemeniz gerekir.

Serpme kahvaltı (iki kişilik)

Peynir tabağı: Beyaz peynir, eski kaşar, tulum peyniri, çeçil peyniri.  Zeytin tabağı: Siyah zeytin ve yeşil zeytin çeşitleri. Reçelli lor (Frambuaz ya da vişne reçeli ile) Reçel Çeşitleri: İki çeşit reçel servis edilir. (Çilek, mandalina suyuna elma reçeli ya da mevsim meyvesi reçelleri sunulur. Reçellerimiz el yapımıdır.) Söğüş tabağı: Domates, salatalık, biber, maydanoz. (Mevsime göre kendi yetiştirdiğimiz ürünler sunulmaktadır.) Börek Çeşitleri: Sigara böreği ve ıspanaklı tombul börek.(Böreklerimiz el yapımıdır.) Sahanda Yumurta Diğer: Nutella, Bal, Kaymak, Tereyağı

Termos ile çay sunulmaktadır.

Kahvaltı tabağı (tek kişilik)

Beyaz peynir, eski kaşar, tulum peyniri, çeçil peyniri, siyah zeytin, yeşil zeytin, domates, salatalık, biber, maydanoz. (Mevsime göre kendi yetiştirdiğimiz ürünler sunulmaktadır.) nutella, bal, kaymak, tereyağı, reçel, sigara böreği ve haşlanmış yumurta ya da poşe yumurta.

Çay ücrete tabidir.

Tabiat parkımızda bulunan restaurant, piknik alanları ve plajımıza rezervasyonsuz gelebilirsiniz. Otelimiz için ise rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Otelimize rezervasyon yaptırmak için 0533 039 11 13 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Otelimiz ile ilgili fiyat bilgileri tarihlere göre değişkenlik göstermektedir. Otelimiz için detaylı fiyat bilgisini 0533 039 11 13 numaralı hattımızdan alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için https://www.begonvilaparthotel.com/ adresinden otelimizin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Otel misafirlerimiz tabiat parkında bulunan restaurantımızdan %10 indirim ile faydalanabilirler. Plajımıza ise %25 indirimli olarak giriş yapabilirler.

Değirmenburnu Piknik Alanı 01
Değirmenburnu Restoran 3
Değirmenburnu Organizasyon Hizmetleri
Değirmenburnu Plajı